DEĞİŞİM

 

Değişmek istediğiniz ürünleri, değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz üründe ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla  değişim talep edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile değişim için geri yollanmalıdır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

 

İADE ŞARTLARI: 

 

Satın almış olduğunuz üründe herhangi bir problem varsa, ya da 15 gün içerisinde iade etmek isterseniz aşağıdaki şartlara uymak koşulu ile iade yapabilirsiniz.

Satın almış ürünü hiçbir şekilde kullanılmamış olmak şartıyla 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünü hasar görmemiş, kullanılmamış olması gerekir.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz.

vaneda.com’dan almış olduğunuz ürünü yukarıdaki şartlar doğrultusunda iade etmek istediğinizde almış olduğunuz  ürünün faturasını tüm nüshaları ile birlikte vaneda.com’a göndermeniz gerekmektedir.

 

Ürün İade adresimiz:

 

VANEDA AYAKKABI SAN VE TİC A.Ş.

İOBS Mah. Eski Turgut Özal Cad. No:1/1 Başakşehir / İstanbul

 

 

İade İşlemlerimde Ücret Geri Ödemeleri:

 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün vaneda.com’a ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir.

Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 3-5 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.

Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade talepleri anında sistemimiz tarafından bankaya aktarılır ve maksimum 3 iş günü içinde banka tarafından yapılmaktadır. İlgili Banka Kredi Kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir (bu süreçte vaneda.com’un herhangi bir etkisi yoktur).

Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 5 iş günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise [email protected] adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda Bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir. Kredi kartı Taksitli satışlarda yapılan iadeler banka tarafından kredi kartına yapılan taksit sayısınca her ay artı bakiye olarak hesabınıza yansıtılacaktır. 

 

Ürün İade işlemlerinde Yurtiçi Kargo ile geri gönderimler %50 Kampanya dönemi hariç ücretsizdir. Diğer firmalar ile alıcı ödemeli yapılan gönderimler kabul edilmemekte olup kargo ücreti tarafınızdan karşılanması gerekmektedir.