Hakkımızda

2004 yılında İstanbul İkitelli’ de çıktığımız bu yola; kendimizi sürekli yenileyerek, araştırarak ve geliştirerek ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz. “Hep daha iyiyi nasıl üretiriz felsefesiyle” 4 yıl önce TSK ile yeni tasarım, yeni teknoloji ayakkabı ve bot çalışmalarına dahil olduk. Tasarladığımız ayakkabı ve botlarda, ayak konforunun yanında en zor şartlara dayanıklılık ve farklı iklim koşullarında kullanım özelliklerini ön planda tuttuk.

 

Aradan geçen 2 yıllık uzun ve uğraşlı çalışmalar sonucunda yapılan yatırımlarla geliştirdiğimiz “Yeni Nesil Su Geçirmez ve Nefes Alabilir Teknolojili Ayakkabı ve Botlar” ın arazi ve laboratuvar ortamında yapılan testlerden başarıyla geçtiğini, TSK bünyesinde tedarik edilmeye başlandığını gururla söyleyebilirim.


Bu teknoloji ile ister yağmur, ister kar olsun ayakkabı ve botlar uzun süreli giyimlerde dahi hiçbir şekilde su almamakta, ağırlaşmamakta, çabuk kurumaktadır. Ayrıca nefes alabilirlik özelliği sayesinde ayakta mantar oluşumu engellenmektedir. İstenildiğinde botlarda soğuk ortamlar için -38 0C’ye kadar ısı yalıtımı sağlanarak ayağın üşümesi de engellenmiştir. Bu teknoloji ile de askerimizin eski teknolojili botlarda yıllarca yaşadığı bu sıkıntılar son bulmaktadır.


Yatırımlarına en hızlı şekilde devam eden firmamız 5.000m2’lik yeni fabrikasında, yıllık 500.000 çift ayakkabı ve bot üretim kapasitesiyle sektöre en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Özellikle ülkemizin yaşadığı bu sıkıntılı zamanlarda askerimizin de en iyi donanıma ve hareket kabiliyetine sahip olması gerekliliği aşikardır. Diğer tedarikçilerinde bu tür çalışmalara destek vererek ordumuzun hareket kabiliyetini en üst seviyeye çıkarmayı kendilerine amaç edinmelerini en büyük temennimizdir.


Teşekkür eder, saygılar sunarım.

Ümral ORAL
Yönetim Kurulu Üyesi